Speellijst 2013

Bram Graafland, Bram Graafland, Gillende Keukenprins, De Gillende Keukenprins, Yelling Kitcheprince, The Yelling Kitcheprince

Spoffin, Foto| Wim Lanser

 

FEBRUARI
Zaterdag 2 februari Eddie the Eagle museum, Amsterdam, 22u50.

 

MAART
Zondag 3 maart Het Babelut Festival, Internationaal kunstenfestival België, Ontbijtconcert In samenwerking met ‘de Taartrovers’.

 

APRIL
Zaterdag 20 april Het Domijn, Weesp.
Maandag 29 april Circusstad Rotterdam, 15u15 en 18u15. Voor kaarten zie website.. PREMIERE!

 

MEI
Vrijdag 3 mei, Circusstad Rotterdam, 13u00. Voor kaarten zie website.
Zondag 19 mei, Sinksenfeesten Kortrijk, België, 14u30 en 17u00.
Maandag 20 mei, Sinksenfeesten Kortrijk, België, 14u30 en 17u00.
Zaterdag 25 mei, Fries StraatFestival, Leeuwarden,14u00 en 15u30.
Zondag 26 mei, Fries StraatFestival,  Leeuwarden,14u00 en 15u30.

 

JUNI
Zaterdag 1 juni, Lentekabinet,‘t Twiske, www.eddietheeaglemuseum.com.
Zondag 2 juni, Noorderparkkamer, Amsterdam, 16u15.
Zaterdag 8 juni, Enschede Fringe Festival, Enschede,13u15 en 16u00.
Vrijdag 14 juni,  LA STRADA, Int. Straßenzirkusfestival Bremen, DE. 19u00 en 20u45
Zaterdag 15 juni,  LA STRADA, Int. Straßenzirkusfestival Bremen, DE. 16u30 en 19u15
Zondag 16 juni,  LA STRADA, Int. Straßenzirkusfestival Bremen, DE. 16u15 en 18u30
Dinsdag 18 juni, Oerol, Terschelling.
Woensdag 19 juni, Oerol, Terschelling.
Donderdag 20 juni, Oerol, Terschelling.
Vrijdag 21juni, Oerol, Terschelling.
Zaterdag 22juni, Oerol, Terschelling.
Zondag 23 juni, Oerol, Terschelling.
Donderdag 27 juni, Reuring, Purmerend, 19u00 en 21u30.
Vrijdag 28 juni, Reuring, Purmerend, 19u00 en 21u30.
Zondag 30 juni, Kunsten op straat, Hengelo. 13u00 en 15u45.

 

JULI
Vrijdag 5 juli, Winchester Hatfair, Engeland.
Zaterdag 6 juli, Winchester Hatfair, Engeland.
Zondag 7 juli, Winchester Hatfair, Engeland.
Zaterdag 13 juli, De Karavaan, Zandvoort.
Vrijdag 19 juli, De Parade, Utrecht.
Zaterdag 20 juli, De Parade, Utrecht.
Zondag 21 juli, De Parade, Utrecht.
Maandag 22 juli, De Parade, Utrecht.
Dinsdag 23 juli, De Parade, Utrecht.
Woensdag 24 juli, De Parade, Utrecht.
Donderdag 25 juli, De Parade, Utrecht.
Vrijdag 26 juli, De Parade, Utrecht.
Zondag 28 juli, Gaukler- und kleinkunstfestival, Koblenz, DE. 13u30 en 17u30.
Maandag 29 juli, Gaukler- und kleinkunstfestival, Koblenz, DE. 12u00 en 16u00.
Dinsdag 30 juli, De Parade, Utrecht.
Woensdag 31 juli, De Parade, Utrecht.

 

AUGUSTUS
Donderdag 1 augustus, De Parade, Utrecht.
Vrijdag 2 augustus, De Parade, Utrecht.
Zaterdag 3 augustus, De Parade, Utrecht.
Zondag 4 augustus, De Parade, Utrecht.
Vrijdag 9 augustus, Rereriga, Letland.
Zaterdag 10 augustus, Rereriga, Letland.
Vrijdag 16 augustus, Lowlands, Biddinghuizen. Geannuleerd wegens ziekte
Zaterdag 17 augustus, Lowlands, Biddinghuizen. Geannuleerd wegens ziekte
Donderdag 22 augustus, Spoffin, Amersfoort. 20u15.
Vrijdag 23 augustus, Spoffin, Amersfoort. 19u00 en 20h30.
Zaterdag 24 augustus, Spoffin, Amersfoort. 14h30 en 17h30.
Zondag 25 augustus, Spoffin, Amersfoort. 14h30 16h28.
Dinsdag 27 augustus, Privé optreden.
Vrijdag 30 augustus, Pflasterzauber, Hildesheim, DE. 20h00 en 22h00.
Zaterdag 31 augustus,  Pflasterzauber, Hildesheim, DE. 17h00 en 19h00.

 

SEPTEMBER

Zaterdag 7 september, Circus Corrosia!, Almere. 14h30 en 16h30.
Zondag 8 september, Haags UIT festival. 13h30 en 15h30.
Zaterdag 14 september, UITDAaG, Enschede. 13h00 en 15h15.
Zondag 15 september, Klinkers for kids, Brugge, België. 17h00.

 

OKTOBER

Maandag 14 oktober, Privé optreden