Speellijst 2014

Gillende Keukenprins, Gillende Keukenprins, Bram Graafland, Bram Graafland, Yelling Kitcheprince, The Yelling Kitcheprince, FETA
De Gillende Keukenprins Feta festival Foto| Piotr Chlipalski

 

FEBRUARI

Zaterdag 15 februari, Hotmamahot.

 

APRIL

Zaterdag  26 april, Emotions, Bilzen, België, 20h30 en 22h30.

 

MEI

Zondag 10 mei, Het Domijn, Weesp.
Vrijdag 16 mei, LEIOA, Spanje, 22h00.
Zaterdag 17 mei, LEIOA, Spanje, 21h00.
Maandag 19 mei, Noorderlicht, Amsterdam. FILMOPNAMES 21h00.
Donderdag 29 mei, Heechspanning, Friesland, 15h00 en 16h30.

 

JUNI

Donderdag 5 juni, The Real Showman’s Fair, Amersfoort.
Vrijdag 6 juni, The Real Showman’s Fair, Amersfoort.
Zaterdag 7 juni, The Real Showman’s Fair, Amersfoort.
Zondag 8 juni, The Real Showman’s Fair, Amersfoort.
Maandag 9 juni, The Real Showman’s Fair, Amersfoort.
Zaterdag 28 juni, Festival Mundial, Tilburg, 17h10 en 18h50.
Zondag 29 juni, Festival MundialTilburg, 17h05 en 18h55.

 

JULI

Donderdag 3 juli, De Donderdagen, Ninove, België, 20h00.
Vrijdag 4 juli, Festivalderaa, Drenthe, 17h00 en 20h45.
Zondag 6 juli, Versche Vangst festival, Eindhoven
Zaterdag 12 juli, Feta Festival, Gdansk, Polen.
Zondag 13 juli, Feta Festival, Gdansk, Polen.
Vrijdag 18 juli, Lugano buskers Festival, Zwitserland.
Zaterdag 19 juli, Lugano buskers Festival, Zwitserland.
Maandag 21 juli, De Haan, België.

 

AUGUSTUS

Zaterdag 2 augustus, Ventspils, Letland.
Woensdag 6 augustus, RererigaLetland.
Woensdag 7 augustus, Rereriga,Letland.
Zaterdag 9 augustus, Festival Boulevard, ‘s Hertogenbosch, 17h00 en 19h00.
Zondag 10 augustus, Festival Boulevard, ‘s Hertogenbosch, 17h00 en 19h00.
Woensdag 13 augustus,  Santa sofia buskersfestival, Italië.
Donderdag 14 augustus, Santa sofia buskersfestivalItalië.
Vrijdag 15 augustus, Lowlands, Biddinghuizen.
Zaterdag 16 augustus, Lowlands, Biddinghuizen. 
Zondag 17 augustus, Zomerparkfestival, Venlo.
Woensdag 20 augustus, Eclat festival, Aurillac, Frankrijk.
Donderdag 21 augustus, Eclat festival, Aurillac, Frankrijk.
Vrijdag 22 augustus, Eclat festival, Aurillac, Frankrijk.
Zaterdag 23 augustus, Cirk Aalst, België, 17h15 en 21h00.
Zondag 24 augustus, Cirk Aalst, België, 17h30 en 21h00.
Zaterdag 30 augustus, Spancirfest, Kroatië, 17h30 en 20h45.
Zondag 31 augustus,  Spancirfest, Kroatië, 17h30 en 20h45.

 

SEPTEMBER

Vrijdag 5 september, Terre Rouges, Esch Sur Alzette, Luxemburg, 15h30 en 18h10.
Zaterdag 6 september, Terre RougesEsch Sur Alzette, Luxemburg, 15h30 en 20h40.
Zondag 7 september, Zomerpop, Hoogwoud, 15h15 en 17h30.
Zaterdag 20 september, Tolhuistuin, Amsterdam, 19h00 en 21h15.
Zondag 21 september, H2O Festival, Helmond, 14h15 en 15h45.

 

OKTOBER

Zaterdag 11 oktober, Openstreet, Milaan, Italië. 18h15 en 21h15.

 

DECEMBER

Vrijdag 26 december, Grajski trg, Maribor, Slovenië. 12h00 en 18h30.
Zaterdag 27 december, Petkovškovo nabrežje, Ljubljana, Slovenië. 19h00 en 21h00.
Zondag 28 december, Glavni trg, Radovljica, Slovenië. 10h00 en 17h00